TARAFTAR DERNEKLERİ
 
Galatasaray Taraftar Dernekleri Bir Araya Geldi
17.12.2013 13:26
 

Türkiye'nin ve dünyanın her yerinde faaliyet göstermekte olan Galatasaray Taraftar Dernekleri, Türk Telekom Arena’da yapılan etkinlikte bir araya geldi. Yurtiçinden 87, yurtdışından 11 derneğin katıldığı organizasyonda Başkan Ünal Aysal da bir konuşma gerçekleştirdi.

Etkinlik saat 10.30’da yapılan kahvaltı ile başladı. Daha sonra stadyum turu ve Aslantepe GSSTORE ziyaretiyle devam eden organizasyonda öğle yemeğinin ardından toplantıya geçildi.

Toplantıya Başkan Ünal Aysal, Başkan Yardımcısı Candan Erçetin, Yönetim Kurulu Üyeleri Sedat Doğan, Ahmet Yüce Ocaklı, Mehmet Karlı, Necati Demirkol, Ebru Köksal, İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan, Kulüp İdari Direktörü Levent Akın, Altyapı Teknik Sorumlusu Bülent Ünder katıldı.

Başkan Ünal Aysal yapmış olduğu konuşmada ''Öncelikle bugün yurdumuzun ve dünyanın dört bir köşesinden bu toplantı için gelen tüm dernek temsilcilerine içtenlikle teşekkür ederim. Bildiğiniz gibi Galatasaray dünyada Türkiye dendiğinde akla gelen ilk markalardan biri haline gelmiştir. Bunu son dönemde elde ettiğimiz başarılar kadar, 108 yıl önce ortaya konan vizyona ve Galatasaray değerlerine samimiyetle bağlanmamıza borçluyuz. Spor endüstrisinin son 10 yılda yaşadığı baş döndürücü dönüşüme hep birlikte tanıklık ettik. Bugün sosyal bilimciler futbol ve daha genel anlamda spor için, internetten sonraki en küresel olgu tanımını kullanmaktadır.

Böyle bir ortamda biz Galatasaraylılar da yaşanan değişimi iyi analiz etmek, geleceği isabetle kestirmek zorundayız. Bunun için de her şeyden önce kendi içimizdeki iletişimi arttırmamız gerekmektedir. İletişim kanallarının son derece yaygınlaştığı ve derinleştiği bu dönemde, Kulübümüz ile dünyanın dört bir yanında Galatasaray’a gönül vermiş milyonlarca taraftarımız arasındaki ilişkilerimizi ve diyaloğumuzu zenginleştirmek için, hem bizlere, hem de siz derneklerimize büyük iş düşmektedir.

Taraftar Derneklerimizle ilgili çalışmalara bu yüzden büyük önem veriyorum. Bugün sizlere aktaracağımız yeni yapılanmayla, Kulübümüz ile taraftar dernekleri arasındaki ilişkiyi sistematik bir hale getirmeyi ve Galatasarayımıza yakışan bir noktaya getirmeyi hedefledik. Birçoğunuzu uzun yıllardır tanıyan ve dernekçiliğin ne kadar meşakkatli bir yol, bir gönül işi olduğunu yakından bilen biri olarak, sizlerin Kulübümüzden beklentilerinizin farkında olduğumu bilmenizi isterim. Gayet tabii ki bizim de Kulüp olarak taraftar derneklerimizden beklentilerimiz var. Ben taraftar derneklerimizi, Galatasaray vizyonuna ve hedeflerine ulaşmamızda en önemli dayanaklardan biri olarak görüyorum.

Bu nedenle Kulübümüz ve taraftar derneklerimiz arasındaki ilişkilerin artık daha yakın ve daha şeffaf olmasına öncelik vermek zorundayız. Buradan, ülkemizin ve dünyanın her yerindeki taraftarlarımıza da seslenmek istiyorum. Mutlaka yaşadığınız bölgedeki dostlarınızı Galatasaray Taraftar Derneklerine üye yapmaya gayret edin. Bu sayede Galatasaray’ın daha da güçlenmesi için somut bir adım atmakla kalmayacak, aynı zamanda Galatasaray’ı yönetenlere sesinizi, fikirlerinizi ve görüşlerini doğrudan ve daha etkin bir şekilde duyurabileceksiniz.

Değerli dernek temsilcileri, sözlerime son verirken yeni yılın sizlere ve Galatasarayımıza mutluluk ve başarı getirmesini diler, geldiğiniz bölgelerdeki tüm Galatasaraylı dostlarımıza sevgilerimi ve saygılarımı sunarım'' şeklinde konuştu.

Daha sonra Strateji, Proje ve İş Geliştirme Direktörü Işıtan Gün taraftar dernekleri için hazırlanan bir sunum gerçekleştirdi. Sunumun ardından Başkan Ünal Aysal'ın katıldığı ve gelen soruları cevapladığı soru cevap bölümüne geçildi.

Toplantı isteklerin dile getirilmesi ve toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Basın fotoğrafları için tıklayınız...

 

 
DİĞER HABERLER
Bandırma Galatasaray Taraftarlar ...
Ukrayna Galatasaraylılar Derneği’nden ...
Konya Galatasaray Taraftar Derneği’nde ...
Galatasaray Taraftarlar Dernekleri ...
Galatasaray Taraftarlar Dernekleri ...
Galatasaray Taraftarlar Dernekleri ...
Galatasaray Taraftarlar Dernekleri ...
Galatasaray Taraftarlar Dernekleri ...
Selçuk Galatasaraylılar Derneği ...
Taraftar Dernekleri Güneydoğu ...
Maltepe Galatasaraylılar Derneği ...
Galatasaray Taraftar Dernekleri ...